Blog

Gebze Moto Kurye

Gebze Moto Kurye olarak bizler 7/24 Gebze içi ve çevresinde sizlere en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmayı çabalamaktayız.Tecrübeli kurye çalışanlarımız ile sizleri hem trafik sorunlarından hem teslimat sırasında çıkacak olan sorunlardan kurtarıyoruz.Gebze Moto Kurye teslimatlarınızı alınacağı yerden 30 dk – 45 dk arasında alarak sizin istediğiniz zamana göre Acil Kurye , Motorlu Kurye , Express Kurye , Vip Kurye gibi kurye hizmeti seçenekleriyle gideceği yere ulaştırmaktadır.Hedefimiz sizlere kurye sektöründe ki en iyi hizmeti sunmak.

Gebze Moto Kurye olarak bizler Kurye sektörünü geliştirmek için bir çok çalışmalar yapmaktayız.Önceliğimiz evraklarınızın güvenliği ve istediğiniz hizmet seçeneğine göre size en iyi servisi sunmaktır.

Gönderilerinize Özen

Gönderilerinizin güvenliği için en iyi ekipmanları kullanıyoruz.Özel motor çantalarımız sayesinde herhangi bir zarardan gönderinizi en iyi şekilde koruyoruz.

Gebze İçin En Hızlı Hizmet

Gebze içinde ve çevresinde sizlere en hızlı hizmeti sunmak için birçok kurye arkadaşımızla çalışmaktayız.Bu sayede size en yakın kurye arkadaşımızla gönderinizi en hızlı şekilde alıyoruz.

Tam zamanında teslimat

Teslimatlarınızı en hızlı şekilde yapıyoruz.Tecrübeli ve bölgeyi bilen hızlı arkadaşlarımızla zamanınızdan çalmıyoruz.

Gebze Moto Kurye Çalışanları

Gebze Moto Kurye Gebze için en uygun elemanlarla çalışmaktadır.Birçok kurye arkadaşımızın bulunmasından dolayı istediğiniz anda size en yakın kurye hizmetinize girer.Gebze’yi tanıyan ve bilen kurye arkadaşlarımızla sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Gebze Moto Kurye’de Fiyat Tarifesi

Normal Kurye 110 dakika ile 220 dakika arasında teslimatı yapılmaktadır ve normal fiyat uygulanmaktadır.Express Kurye ise 60 ile 120 dakika arasında gönderiniz yerine ulaşmaktadır ve iki katı ücretlendirilmektedir.Vip Kurye ise 45-80 dakika arası yapılmaktadır ve 3 katı ile fiyatlandırılmaktadır.